You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
LITINA
Tradiční smaltované litinové nádobí je opatřeno smaltovaným povrchem, který je hygienicky nezávadný, zaručuje snadnou údržbu a čištění a je odolný vůči mechanickému opotřebení. Výhodou litinového nádobí je rovnoměrné rozdělení tepla při pečení (vynikající pečící vlastnosti) i vaření, neboť jeho vysoká tepelná setrvačnost a vodivost umožňuje dov...
Tradiční smaltované litinové nádobí je opatřeno smaltovaným povrchem, který je hygienicky nezávadný, zaručuje snadnou údržbu a čištění a je odolný vůči mechanickému opotřebení. Výhodou litinového nádobí je rovnoměrné rozdělení tepla při pečení (vynikající pečící vlastnosti) i vaření, neboť jeho vysoká tepelná setrvačnost a vodivost umožňuje dovařit pokrmy i po vypnutí zdroje tepla, protože využívá naakumulovanou energii. Litinové smaltované formy a nádobí jsou určeny pro všechny druhy ohřevů. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně a jsou jedinečné, neboť byly zhotoveny jako repliky starých forem.
Zobrazit

LITINA  Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Litinové konvičky

  LITINOVÉ PRODUKTY námi prodávaných značek jsou vyráběny a barveny ručně ve složitém procesu. Negativní pískové formy jsou individuální a po odlití konviček v průběhu dalšího výrobního postupu rozbity. Každou z těchto forem tak lze využít jen jednou. I v případě obrušování a lakování nejsou k dispozici žádné automatizované procesy.

 • Litinové a kovové...
 • Litinové podložky
 • Šálky a podšálky - litina

  Litinové šálky, díky svému materiálu - litině, udrží čaj teplý znatelně déle než jiné materiály.

 • Litinové sady

  V jakékoli litinové konvičce se snoubí tradice a řemeslo dohromady v harmonický celek.
  Nabízíme celé sady obsahující litinové konvice včetně šálků, podšálků a podložky pod konvičku, tvořící jeden celek. Dobře temperované čaje umocní svou chuť a prožitek díky sladěnému kompletu litinového nádobí.

 • LITINOVÉ KONVIČKY -...

  V jakékoli litinové konvičce tvoří tradice a řemeslo dohromady harmonický celek. Litinové konvice se původně používaly především jako nádoby na teplou vodu k opakovanému doplňování konviček se zelenými čaji. Porézní litina zajišťuje, že voda zůstane horká po dlouhou dobu. Dobře temperovaná voda tedy byla vždy po ruce. Stejně dobře ale můžete nalít různé čaje do těchto mistrovsky vytvořených konviček. Čaj zůstane v litinové nádobě velmi dlouho horký a bez hořké nebo výrazné chuti.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek